Голова ЦВК: рішення про перевибори у 5 округах було вчасним і буденним

8 Листопада 2012, 10:15

«Це був би дуже негарний та вкрай негативний крок з боку ЦВК. Тому я думаю, що це рішення, можливо, для когось і є юридично спірним, але, дозволю собі дати таку самооцінку рішенню Центральної виборчої комісії, воно було достатньо вчасним і достатньо буденним», – сказав він.

За його словами, ЦВК не могла прийняти рішення, яке б суперечило скандальним подіям, що мали місце у зазначених округах.

«І якщо б ми встановили результати по цих проблемних округах, які, вибачте, суперечили всьому тому, що ми бачили… А ми бачили все, правда? У нас є, слава Богу, засоби масової інформації, які достатньо інформують громадськість про те, що відбувається, то я переконаний, що у нас не було б аргументу говорити, що ці вибори – демократичні, що вони взагалі відбулися», – резюмував голова ЦВК.

Нагадаємо, 6 листопада Верховна Рада рекомендувала ЦВК призначити повторні вибори народних депутатів у п’яти одномандатних виборчих округах № 94, 132, 194, 197 і 223.

До цього ЦВК ухвалила постанову про неможливість встановити достовірні результати виборів в цих округах і пропонувала провести перевибори. Опозиція оскаржила це рішення ЦВК.

читати ще

показати ще
97