Голова ЦВК називає ситуацію в окремих окружкомах Києва неподобством

Акценти
3 Листопада 2012, 13:44

«Те, що відбувається в Києві, – неподобство, якщо не дикість. Коли так повільно рахують голоси, коли комісії так довго не можуть прийняти рішення, то з'являються формальні підстави як мінімум для сумнівів. Поки немає можливості стверджувати щось категорично, але в мене є підозра, що це неподобство межує, а можливо, і виходить за межі здорового глузду, порядності і закону», – заявив він.

На думку Шаповала, затягування процесу підрахунку голосів та оприлюднення відповідної інформації «об'єктивно ставить питання щодо чистоти і законності того, що відбувається на деяких дільницях».

«Київ – дуже складний регіон. Не всім же щастить бути кураторами тих регіонів, де все тіп-топ. Магері, куратору столиці (заступник голови ЦВК Андрій Магера – Ред.), я відверто сказав: «Андрій, їдьте на місце. Ваша присутність має вплинути на ситуацію». Це не було офіційне доручення, це була порада. Коли він з'являвся в ОВК, процес зрушувався з мертвої точки. Як тільки він виїжджав з місця, гальмування і бродіння поверталися», – розповів Шаповал.

Шаповал зазначив, що вседозволеність під час виборів не можна прощати.

«Повторюю: достатня кількість гучних показових процесів буде хорошою профілактикою до наступних виборів», – підкреслив глава ЦВК.

Читайте також: Результати мажоритарників рахують ще на 5 округах

Позначки:
98