Голова Світового банку обговорив з Порошенком створення антикорупційного суду

25 Січня 2018, 20:20

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з президентом групи Світового банку Джим Йонг Кімом, під час якої, зокрема, обговорив створення антикорупційного суду. Про це повідомляє прес-служба голови держави. 

 

"Співрозмовники підтримали необхідність створення незалежного Антикорупційного суду у відповідності до Конституції України та з врахуванням рекомендацій Венеційської комісії", — йдеться у повідомленні.

 

При цьому Джим Йонг Кім відзначив ухвалення Верховною Радою закону України про приватизацію. Він заявив про готовність і надалі підтримувати Україну на шляху впровадження структурних реформ в економіці.

 

Також було приділено увагу розвитку сільської медицини в України з урахуванням кращих світових практик.

 

Як повідомлялось, раніше у Давосі Порошенка провів зустріч зі своїм колегою із Швейцарії Аленом Берсе. Зокрема, сторони обговорили активізацію взаємодії органів двох держав у питаннях повернення в Україну заморожених активів, які були незаконно виведені колишніми українськими посадовцями.

 

Також Президент України Петро Порошенко провів у Давосі зустріч з прем'єр-міністром Нідерландів Марком Рютте, обговоривши, зокрема, зусилля, спрямовані на покарання винних у збитті "Боїнга" Малайзійських авіаліній МН-17.