Голова Солом’янського суду заявила, що зниклий ноутбук знайшли в авто полку “Київ”

15 Червня 2016, 16:37

Робочий ноутбук, який пропав з приміщення Солом'янського районного суду Києва, знайшли в службовому автомобілі полку «Київ», який охороняв будівлю суду. Про це заявила голова суду Людмила Шереметьєва під час брифінгу в середу, 15 червня.

«Суд охороняв до вчорашнього дня полк «Київ». Мій секретар виявив пропажу ноутбука, який знаходився в моєму робочому кабінеті, на якому працював секретар під час судового засідання. Цей ноутбук був знайдений в службовому автомобілі марки ВАЗ зі спеціальними номерними знаками синього кольору. Цей полк знаходиться в структурі поліції», – сказала Шереметьєва.

Вона також додала, що, крім ноутбука, в цьому самому автомобілі знайшли нагрудний знак судді.

«Коли прибула слідча оперативна група, з автомобіля вилучили нагрудний знак судді», – сказала Шереметьєва.

Нагадаємо, поліція повідомляла, що з кабінету голови Солом’янського райсуду Києва на вул. Кривоноса викрали особисті речі та ноутбук. У зв'язку з цим затримали трьох нетверезих бійців полку "Київ", які охороняли будівлю суду, та відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка).

Також зазначимо, в ніч на 13 червня в цьому самому суді сталася пожежа. Суд зупинив роботу, оскільки вигорів увесь другий поверх.