Голова СК РФ назвав убивство Нємцова розкритим

20 Січня 2016, 18:28

Глава Слідчого комітету Росії Алєксандр Бастрикін вважає розкритим вбивство опозиційного політика Боріса Нємцова в Москві в минулому році. Про це він сказав в інтерв'ю, яке буде опубліковане в четвер, 21 січня, у виданні "Российская газета. Неделя".

"У 2015 році розкрито вбивство Боріса Нємцова; вбивство директора заводу "Кока-Кола" Дмітрія Сошнєва; вбивства бандою (ГТА) власників автотранспорту; викрита банда Інеси Тарвєрдієвой, що орудувала на території Ростовської області і Ставропольського краю і причетна до вбивства співробітника поліції Дмітрія Чудакова, його дружини і двох малолітніх дітей на федеральній трасі "Дон", – сказав Бастрикін.

Нагадаємо,  в ніч на 28 лютого в Москві біля стін Кремля було вбито російського опозиціонера Боріса Нємцова. Невідомий чотири рази вистрілив в політика. Від поранень Нємцов помер на місці.

Крім того, поліція знайшла пістолет, із якого, імовірно, убили Нємцова.

Згодом двох фігурантів справи про вбивство – Руслана Ґєрємєєва та Руслана Мухудінова – оголосили в оперативний розшук. 

9 листопада Слідчий комітет РФ оголосив звинувачення в організації вбивства Руслану Мухудінову, він був оголошений у федеральний розшук. Згодом суд заочно заарештував Мухудінова.

Наприкінці грудня СК РФ назвав Мухудінова замовником і організатором убивства Нємцова.