Голова Нацполіції звільнила високопосадовця МВС Мамку – Саакашвілі

25 Грудня 2015, 11:29

Очільниця Національної поліції Хатія Деканоїдзе звільнила заступника начальника Головного слідчого управління – начальника управління розслідування корупційних злочинів Григорія Мамку. Про це повідомив голова Одеської обладміністрації Міхеїл Саакашвілі у Facebook.

"Керівник національної поліції Хатія Деканоїдзе звільнила "важняка" Мамку, по шкідливості цей керівник одного з центральних підрозділів був більшим за звільнених нею раніше інших сподвижників Авакова: Паскаля і Терещука. Справа в тому, що Мамка був стовпом корупційної системи рекету і втручання у бізнес в старій міліції. Президент Порошенко на нараді голів адміністрації в Одесі публічно доручив Авакову розібратися з беззаконням цього суб'єкта, після того як я оприлюднив зготовані ним листи, але Мамку ніхто не тільки пальцем не торкнувся, він ще інтенсивніше почав тероризувати бізнес. І ось тепер Хатія викинула його з нової національної поліції", – написав Саакашвілі.

Нагадаємо, раніше з Нацполіції звільнили начальника головного управління Нацполіції в Києві Олександра Терещука та першого заступникоа голови Національної поліції генерала Василя Паскала.