Голова Європарламенту закликав зупинити насильство у Єгипті

28 Липня 2013, 11:08

"Я закликаю всі сторони знайти надійний політичний шлях повернення Єгипту до мирного і всеосяжного процесу просування по шляху до демократії, конституціоналізму й примирення", – йдеться в заяві Шульца.

Глава Європарламенту закликав тимчасову владу Єгипту припити політизацію правосуддя і звільнити політичних ув'язнених, зокрема колишнього президента Муххамед Мурсі і його радників.

Як відомо, згідно з даними Міністерства охорони здоров'я країни кількість загиблих в результаті зіткнень демонстрантів з поліцією досягла 80, постраждали 792 людини.

Заворушення в столиці і різних провінціях країни відбувалися в ніч з п'ятниці на суботу і вранці у суботу. Як повідомив головлікар служби швидкої допомоги Єгипту Халед аль-Хатиб, в районі Рабіа аль-Адавія в Каїрі загиблими вважають 72 людини, 292 постраждали. Ще вісім людей загинули в результаті заворушень в Олександрії, там поранено приблизно 194 особи.

Нагадаємо, у Єгипті після масових мітингів проти президента Мурсі та "Братів-мусульман", яких звинуватили у просуванні ісламістських планів та неспроможності впоратися з економічними проблемами країни, стався переворот.

10 липня генеральний прокурор Єгипту видав ордер на арешт одного з лідерів руху "Брати-мусульмани" Мохамеда Баді та кількох інших високопоставлених діячів руху.

Позначки: