Голова HRW пояснив, чому заяви Трампа щодо Криму стали різкішими

1 Березня 2017, 10:08

Президент США Дональд Трамп став робити більш різкі заяви щодо Криму через підозри в його зв'язках з президентом РФ Владіміром Путіним. Про це заявив виконавчий директор Human Rights Watch Кеннет Рот в інтерв'ю DW.

«Путін виявився одним з небагатьох світових лідерів, яких Трамп не критикував. Всім цікаво, що ж у Путіна на Трампа? Що за цим стоїть? Що змушує Трампа бути таким люб'язним до Путіна, незважаючи на причетність того до масових вбивств цивільних у Сирії, незважаючи на агресію Путіна в Україну, незважаючи на руйнування громадянського суспільства в Росії. Немає відповіді на це. Тому всі хочуть з'ясувати, якими є стосунки між Трампом і Кремлем», – сказав він.

Рот зазначив, що саме в світлі пошуку відповідей на ці питання зараз багато уваги приділяється тому, як Трамп ставиться до України.

«І ми бачимо, як стали жорсткіші заяви Трампа, зокрема щодо Криму, – саме після того, як з'явилися всі ці питання про відносини з Путіним», – заявив експерт.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп особисто висловився про анексію Росієб українскього Криму. Голова комітету сенату Сполучених Штатів Америки зі збройних сил Джон Маккейн відповів Трампу на висловлювання про анексію Криму.