Голова Фонду Конрада Аденауера написав Тимошенко, що не вважає вибори чесними

Акценти
2 Листопада 2012, 11:45

«Вже з самого початку, з моменту вашого ув’язнення було зрозуміло, що вибори не можуть проходити чесно. Виходячи з цього, я хочу ще раз запевнити вас у своїй повазі та підтримці», – йдеться у листі.

«Попри те, що в багатьох регіонах та в столиці Києві ваш блок завоював найбільшу прихильність, ваші кандидати по мажоритарних округах, порівняно з кандидатами від Партії регіонів, мали складнішу ситуацію, адже в умовах вельми складної виборчої кампанії їм довелося боротися з підкупом електорату та зловживанням адміністративним ресурсом», – написав Пьоттерінґ.

Він високо оцінив результат, який отримала опозиція, і привітав з цим Тимошенко.

«Своїм рішенням український народ відзначив роботу об’єднаної опозиції «Батьківщина» та засвідчив, що велика частина населення асоціює себе з Вашим партійним блоком у програмному та персональному плані», – підкреслив голова Фонду.

Він також зауважив, що «результати виборів показали: перехід від суто пропорційної виборчої системи до змішаної для об’єднаної опозиції пов’язується з викривленням волевиявлення народу не на її користь.

Читайте також: Міжнародні спостерігачі вказують на адмінресурс, підкуп, тиск на ЗМІ та "фарс" у виборчкомах

Нагадаємо, екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко під час побачення зі своїми соратниками у четвер, 1 листопада, повідомила, що задоволена злагодженістю опозиції під час парламентських виборів. 

90