Голова Донецької ОДА відзначає накопичення бронетехніки в районі Докучаєвська

12 Листопада 2014, 23:29

Терористи накопичують бронетехніку в районі міста Докучаєвськ Донецької області. Про це в ефірі "5-го каналу" повідомив голова Донецької обласної державної адміністрації Олександр Кіхтенко.

"На сьогоднішній день продовжується накопичення техніки збоку Росії. У тому числі під виглядом гуманітарної допомоги йде поповнення боєприпасами… Стосовно напрямку Волноваха-Маріуполь, це дійсно небезпечний напрямок. Відзначається на сьогоднішній день скупчення бронетехніки в районі Докучаєвська", – сказав він.

За його словами, також активізувалася інформаційна війна проти української влади, ведеться активна робота щодо дискредитації українських силових структур.

"Безпідставно звинувачують збройні сили у обстрілах Донецька, хоча це робиться тою (російською – ред.) стороною, щоб підбурити населення, щоб виступити проти української влади… Всі ці факти мають підтвердження", – додав Кіхтенко.

Голова Донецької ОДА також зазначив, що "є небезпека проведення операції з боку так званої ДНР", однак збройні сили України готуються до цього.

"Ми повинні все робити для того, щоб виключити ті негативні події, які би мали відбуватися, особливо в Маріупольському напрямку", – підсумував він.