Голова Держрезерву прокоментував інформацію про його можливе звільнення

22 Листопада 2016, 20:21

Голова Державного резерву України Вадим Мосійчук заявив про непрофесіоналізм та упередженість комісії Нацдержслужби, яка стала ініціатором його відставки. Про це він повідомив у коментарі журналістам.

За словами Мосійчука, причини звільнення, зазначені комісією Нацдержслужби, є "повною нісенітницею".

Серед причин звільнення Нацдержслужба вказала зауваження щодо претензійно-позовної роботи, кадрової політик, а також інформацію компетентних органів про те, що в Держрезерв на комбінат "Рекорд" заклали неякісне паливо. За останньою причиною порушено кримінальну справу про збитки в розмірі 250 млн гривень.

"Якщо перші дві були спростовані документами, наданими на засіданні комісії, то третя, про закладку неякісного палива, не відповідає дійсності", – зазначив голова Держрезерву.

"Адже як я пояснював раніше – закупівля палива, яка досліджується у кримінальній справі, не відбувалася, договір про постачання палива не укладався і кошти не витрачалися", – додав Мосійчук.

Він заявив про свої наміри завтра виступити публічно на засіданні уряду, щоб надати свої аргументи членам Кабміну і громадськості, а також спростувати недостовірну інформацію.

"Я ніколи не погоджуся з її висновками і не дозволю заплямувати свою репутацію", – підкреслив голова Держрезерву.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабмін має намір звільнити голову Держрезерву.