Годинники Ролекс – це і про точність і про інвестиції

16 Квітня 2024, 11:01

Годинники Rolex найкращі у світі? Хтось впевнено скаже «так!». Але все залежить від ваших смакових уподобань. Та можна сказати напевно: це найпотужніший бренд у виробництві годинників класу люкс, а його «шедеври» мають дуже високу якість і вартість. Завдяки вражаючій маркетинговій політиці, завдяки своїм модним амбасадорам, культовій рекламі саме Ролекс став ідеалом «красивого годинника», відомого всім.

Rolex — це бренд, яким можна захоплюватися, потроху оцінювати його та розуміти з часом. Перш ніж купувати годинники Ролекс, варто взнати їх технічні особливості, нетипову естетику, та навіть історію. А ще консультанти інтернет бутика Імідж радять визначитися з бажаним ефектом. Бо Ролекс це і про сучасність та інновації і про вінтаж та особливу годинникову класику.

Акцент на вінтаж

В 50-тих роках минулого століття Rolex розробляв чудові годинники, повні історій, які ідеально підходять для створення годинникової колекції чи для емоційного задоволення годинникового «гурмана». На честь Кіллі, одного з найкращих лижників усіх часів, відома мануфактура виготовила спортивний але одночасно з цим гламурний хронограф, який і серед сучасників позиціонується як легендарний. Модель з 36-мм золотим корпусом, шкіряним ремінцем, датою, синіми арабськими цифрами та золотими годинниковими стрілками ідеально втілює особливий розкішний дух Ролекс.

Мова про Day Date. Ця практична та зрозуміла функція, яка відображає день і дату в двох окремих віконцях, надає годинникам особливої функціональності. Експерти називають три вагомі причини купити саме Ролекс Day Date:

  • Це перший годинник, що повністю вказує день тижня;
  • Він мега статусний і навіть отримав неофіційну назву «президент» бо був подарований мануфактурою Ейзенхауеру (в той час був президентом США);
  • Вас точно вразить його рифлений безель, простий у використанні та сяючий

До популярних моделей варто також віднести Daytona! Його добре впізнають дякуючи Ньюману, який у фільмі Virages носив на зап’ясті саме цю версію Ролекс. Ця модель закріпила за собою репутацію надійної, здатної витримувати надскладні умови експлуатації. Причому це стосується і всіх елементів годинника і його серця – механізму.

Довгий час годинники Ролекс асоціювалися тільки з чоловіками. Але сильні та впевнені в собі жінки завоювали світ і мануфактура не могла на це не відреагувати. Отож жіноча колекція Ролекс теж не просто існує, а вражає не менше ніж чоловіча. А це значить, що відвідавши бутик Imidge, кожен підбере для себе вдалу модель незалежно мова йде про джентльмена чи про пані.

 

Позначки: