Глави МЗС та Міноборони України і Туреччини обговорять політико-безпекові відносини

17 Грудня 2020, 19:10

Міністри закордонних справ та міністри оборони України і Туреччини під час першої зустрічі у форматі "квадрига" 18 грудня комплексно обговорять відносини двох країн та в регіоні у політико-безпековому контексті Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у Facebook.

 

Він зазначив, що сьогодні на відкритті відеоконференції керівників закордонних дипломатичних установ України виступив Президент Володимир Зеленський, який окреслив завдання для українських дипломатів.

 

"Голова МЗС Туреччини Мевлют Чавушоглу як почесний гість конференції завтра звернеться до українських послів… Під час конференції послів відбудеться історична подія – перше засідання нового формату взаємодії між Україною і Туреччиною, який називається "квадрига", коли міністри закордонних справ та оборони обох країн говорять про відносини між країнами і в регіоні між цими країнами комплексно, у політико-безпековому контексті", – сказав Кулеба.

 

Він додав, що такі формати є дуже рідкісними, але про створення домовилися президенти Зеленський і Реджеп Тайїп Ердоган, і "завтра ми його запустимо в дію".