Глава УГКЦ закликав священників не займатися передвиборчою агітацією

20 Серпня 2012, 11:49

За його словами, «коли Церква втручається в політику, вона завжди програє».

«Бо ніколи жодна політична партія, яка намагається церкву обдарувати, не лишить її вільною», – наголосив предстоятель УГКЦ.

Водночас церква під час важливих події у суспільстві звертається до всіх людей доброї волі з окремим посланням, відзначив глава УГКЦ.

Церква закликає обов’язково взяти участь у виборах, бо «це дуже важливий момент, коли потрібно проявити свою громадянську відповідальність».

Як повідомлялось, 19 серпня глава Української греко-католицької церкви Святослав (Шевчук) освятив найбільший у Західній Україні катедральний собор Преображення Христового.

Новий собор зможе вмістити понад 5 тисяч людей. Згодом поряд буде збудована 65-метрова дзвіниця.

Чин освячення собору спільно з Архієреєм здійснили митрополити і владики УГКЦ, папський нунцій в Україні Архієпископ Томас Едвард Галіксон, десятки священиків. У церемонії освячення взяло участь декілька тисяч вірян, керівники місцевої влади, зокрема голова облдержадміністрації Михайло Вишиванюк і голова обласної ради Олександр Сич та численні гості.

Нагадаємо, у липні Єпископи УГКЦ закликали вірян прийти на парламентські вибори та не продавати своїх голосів.

У посланні єпископи УГКЦ наголосили, що потрібно не дозволити «нечесним на руку особам вкрасти наш голос та прикрити нашою відсутністю різного роду маніпуляції чи фальсифікації».

Позначки: