Глава МЗС Канади прибуде до України

27 Серпня 2018, 13:02

Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд перебуватиме в Україні з 27 по 29 серпня у рамках робочого візиту. Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

 

Зазначається, що глава канадського МЗС зустрінеться з керівництвом держави та візьме участь у засіданні XIII Наради керівників закордонних дипустанов України.

 

"Метою візиту є підтримка українсько-канадського політичного діалогу. Очікується обговорення питань взаємодії на міжнародній арені, зокрема щодо протидії російській агресії та подальшого зміцнення Особливого партнерства", – йдеться у повідомленні.

 

Зокрема, 28 серпня пройдуть переговори та спільна прес-конференція глави канадського дипвідомства й очільника українського МЗС Павла Клімкіна.

 

Нагадаємо, 22 серпня український омбудсмен Людмила Денісова зустрілась з представником Міністра спадщини в парламенті Канади Аріфом Вірані. Під час зустрічі вона запропонувала розглянути можливість введення Канадою  додаткових обмежень проти близького оточення президента РФ Владіміра Путіна з метою звільнення українських політв'язнів.

 

Як повідомлялося, 23 вересня 2017 року у рамках робочого візиту до Канади президент Петро Порошенко зустрівся з главою МЗС Канади Христею Фріланд. Зокрема, сторони скоординували підходи щодо введення миротворців ООН на Донбас