Глава МЗС Британії назвав лідера лейбористів “корисним ідіотом Кремля”

8 Квітня 2018, 14:38

Міністр закордонних справ Великобританії Боріс Джонсон назвав лідера Лейбористської партії і опозиції Джеремі Корбіна "корисним ідіотом Кремля" через його коментарі з приводу отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його дочки. Про це повідомляє BBC.

 

У своїй статті для британського видання Sunday Times Джонсон заявив, що Кремль зробив "цинічну спробу поховати незручні факти під лавиною брехні і дезінформації". 

 

За словами очільника МЗС, Москва вигадала більше 29 теорій про отруєння Скрипалів. 

 

Окрім цього, на думку політика, Кремлю допомагає в його пропагандистському натиску – це сприяння політиків з інших країн. 

 

"На жаль, я дійшов до висновку, що Джеремі Корбін став частиною цих зусиль", – зазначив Джонсон.

 

У свою чергу у Партії лейбористів, зазначили, що Корбін неодноразово вказував на причетність Росії до отруєння в Солсбері .

 

В той же час представник партії заявив, що Джонсон "виставив себе дурнем" і дискредитував уряд, серйозно викрививши інформацію, отриману від експертів хімічної лабораторії Портон-Дауна.

 

Нагадаємо, що Джонсон пов’язав отруєння екс-шпигуна Скріпаля у англійському місті Солсбері з президентськими виборами у Росії.

 

Як повідомлялося,16 березня  Джонсон заявив, що, ймовірно, президент Росії Владімір Путін особисто віддав наказ застосувати нервово-паралітичну речовину "Новачок" для отруєння колишнього шпигуна Сєргєя Скріпаля та його доньки.

 

5 березня у Великій Британії, у графстві Вілтшир, 66-річний громадянин Росії Сєргєй Скріпаль потрапив з важким отруєнням до лікарні. Разом з ним була його донька. Відомо, що Скріпаль є колишнім російськими шпигуном, який був засуджений в Росії за шпигунство на користь Британії. Голова міжнародного комітету палати громад Том Тугендхат заявив, що отруєння колишнього російського шпигуна Сєргєя Скріпаля містить всі ознаки причетності Росії.