Глава Мін’юсту Словаччини дозволив екстрадицію українця, якого підозрюють у тероризмі

8 Листопада 2018, 16:10

Міністр юстиції Словаччини Габор Гал дозволив екстрадицію колишнього члена Добровольчого українського корпусу "Правий сектор" Володимира Гласнера (позивний "Глок"), якого Україна підозрює в тероризмі. Про це повідомляє видання Dnes 24.

 

 

Так, він підписав відповідну пропозицію рішення суду.

 

"З огляду на виконання всіх юридичних вимог щодо видачі цього громадянина Україні і те, що цей громадянин погодився з цим питання, роль міністра дуже проста – я підписав документ", – наголосив Гал.

 

Як зазначається, якщо Верховний суд Словаччини підтримає рішення суду у Кошице після дозволу міністра юстиції підозрюваний буде переданий Україні.

 

Як повідомлялося 21 червня, поліція Словаччини затримала підозрюваного в тероризмі українця, який перебував у міжнародному розшуку.

 

Згодом ЗМІ повідомили, що в Словаччині правоохоронці за запитом Інтерполу затримали колишнього члена Добровольчого українського корпусу "Правий сектор" Володимира Гласнера (позивний "Глок"), який був начальником штабу 1-го (закарпатського) запасного батальйону ДУК. Гласнер з 31 травня 2016 року перебував у розшуку за запитом Закарпатської прокуратури. Його звинувачують за ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження), ст. 129 (погроза вбивством), ст. 258 (теракт), ст. 257 (бандитизм) ККУ.