Глава Європейської Ради з офіційним візитом відвідає Україну

8 Листопада 2018, 15:18

Президент Європейської Ради Дональд Туск відвідає Україну з офіційним візитом на початку 2019 року. Про це в четвер, 8 листопада, повідомив президент Петро Порошенко.

 

 

Так, він зустрівся з Туском у рамках конгресу Європейської народної партії в Гельсінкі.

 

"Я запросив лідерів Євросоюзу відвідати Україну і це запрошення було прийняте. Дональд Туск відвідає Україну на початку наступного року і очікується дуже активний діалог особливо напередодні Саміту Євросоюзу, де буде вирішуватися питання про продовження санкцій", – йдеться в повідомленні.

 

Водночас Порошенко зазначив, що подякував главі Європейської Ради за сильні меседжі на захист України проти російської агресії.

 

"Хто не засуджує Путіна за агресію проти України, хто не допомагає Україні, той не може вважатися європейцем", – наголосив Туск у своєму виступі на засіданні EPP.

 

Крім того, сторони погодилися, що необхідно посилити координацію зусиль України та ЄС у протидії зовнішньому втручанню з боку Росії шляхом кібератак, дезінформації та підривної діяльності у вибори в Україні та ЄС у 2019 році.

 

"Президент Європейської Ради відзначив зусилля із впровадження реформ та привітав досягнення важливої домовленості з Міжнародним валютним фондом, що сприятиме макроекономічній стабілізації в Україні", – додав український президент.

 

Нагадаємо, 1 листопада канцлер Німеччини Ангела Меркель відвідала Київ.