Глава ДФС узяв собі в радники професора з Німеччини

1 Грудня 2015, 15:20

Експерт Митної служби Німеччини, професор з митного права Лотар Геллерт став радником Голови Державної фіскальної служби Романа Насірова з питань митної політики. Про це інформує прес-центр ДФС.

«На цій посаді Лотар Геллерт буде консультувати Голову ДФС в питаннях реформування митного напрямку ДФС в цілому, а також за окремими питаннями: управління ризиками, митна вартість та митний пост-аудит контроль», – йдеться у повідомленні.

«Останні кілька місяців ми плідно співпрацюємо з Митною службою Німеччини. І я радий, що нам вдалося домовитись про залучення до процесу реформування української митниці дуже досвідченого фахівця, професора Геллерта», – зазначив Роман Насіров.

Довідка

Професор Лотар Геллерт має більш ніж 15-річний досвід роботи у Митному департаменті Міністерства фінансів Німеччини, де, зокрема, займався питаннями митного законодавства. В якості експерта працював у Єврокомісії. У 2005-2007 – в Офісі боротьби з шахрайством (OLAF). У 2009-2011 роках – в Департаменті податкових та митних питань (TAXUD), де відповідав за взаємну адміністративну допомогу між країнами-членами ЄС у митній  сфері, питання митного боргу та гарантій, а також брав участь у розробці Імплементаційного регламенту щодо Модернізованого Митного кодексу ЄС.

Із серпня 2011 року викладає в Урядовому університеті адміністративних наук в Мюнстері.

В Україні професор Геллерт розпочне роботу з січня 2016 року. 

Як повідомлялося, 7 вересня Кабмін звільнив заступника керівника Фіскальної служби Лікарчука. Згодом чиновник прокоментував своє звільнення, заявивши, що його звільнили, бо виявив корупційні схеми на митниці.