Герман вважає найкращою нагородою кинуті в неї яйця

24 Жовтня 2011, 16:39

«Це хороший знак. Віктор Янукович, після того, як у нього в Івано-Франківську кинули яйцем, став президентом України », – сказала вона, додавши, що кожен політик повинен пишатися, якщо політичні опоненти закидають його яйцями. «Знак від яйця потрібно носити як орден», – сказала Герман.

Вона розповіла, що в п'ятницю, 21 жовтня, біля входу у знімальний павільйон "Савік Шустер Студія", де проходив ефір ток-шоу, зібралися прихильники Юлії Тимошенко. «Вони чекали екс-президента Віктора Ющенка і приготували для цієї «теплої зустрічі» яйця. Але Ющенка провели через інший вхід, він об'їхав цих людей. Мені теж пропонували об'їхати, але я сказала, що не боюся кинутих яєць», – розповіла Ганна Герман.

Вона уточнила, що жодне з кинутих яєць до неї не долетіло і слідів на одязі не залишилося. «А шкода! Такий знак треба носити як орден», – ще раз сказала вона.

Нагадаємо, раніше про цей інцидент у коментарі Gazeta.ua розповів один із мешканців наметового містечка під Печерським судом: "Кидало дуже багато народу. Ганні Герман попали в голову і в спину. Потім її прикрив охоронець, який був з нею. І під його охороною вона забігла до приміщення, в якому відбувалася зйомка", – додав прихильник Тимошенко.

Нагадаємо, 24 вересня 2004 року, Віктора Януковича госпіталізували у реанімаційне відділення Івано-Франківської обласної лікарні після того, як у нього влучило яйце, кинуте студентом Дмитром Романюком. Працівники лікарні тоді поставили Януковичу попередній діагноз – колаптоідний стан (різке зниження артеріального тиску, можлива втрата свідомості) внаслідок попадання у нього «тупого, важкого предмету».