Герман впевнена, що у найближчі сто років навряд чи комусь вдасться повторити те, що зумів зробити Янукович

4 Лютого 2011, 15:57

“Найцінніше, що я придбала, завдяки рокам роботи з Віктором Януковичем, – це досвід. Ніколи, ніде, ні в одному університеті світу я не отримала б такої високої школи розуміння людей і процесів, яку маю від спілкування з цією людиною, політиком, державним діячем”, – заявила Герман.

За її словами, Януковича ще не оцінили належним чином.

“Януковича мало хто знає по-справжньому. Цю людину Україна ще не оцінила належним чином. Навіть його обрання на пост президента країни – хоча і дуже висока, але поки що далеко не повна оцінка цієї політичної фігури”, – зазначила Герман.

“Мине багато років, і колись нашим правнукам будуть розповідати легенду про хлопчика-сироту, який мав найважче життя, яке тільки можна собі уявити. Котрий подолав усі труднощі. Став сильним. Став добрим і справедливим до людей і вивів країну на шлях благополучного розвитку”, – підкреслила вона.

Заступник глави адміністрації президента також зазначила, що багато чому навчилася у Президента.

“Янукович стане легендою для майбутніх поколінь, тому що в найближчі сто років навряд чи комусь вдасться повторити те, що він зумів зробити у своєму житті. Я багато чому навчилася у Януковича. І, напевно, найголовніше – це гідності, з якою треба зустрічати і життєві втрати, і життєві придбання “, – додала Герман.