Герман розповіла, як її “зондували” у Януковича

Акценти
29 Листопада 2012, 12:41

«Коли я працювала у Варшаві, то дізналася, що в Україні є такий прем’єр, і він має таку сутність. Для мене завжди були цікаві люди, які здатні на вчинки, люди, які можуть самі себе зробити, люди, які не бояться життя і можуть пробувати його перевернути. Він дуже інтригував мене своєю суттю, своєю біографією в тому числі. Я писала багато листів, що хочу з ним зустрітися і поговорити», – зізналася Герман.

Вона згадала, що отримала дозвіл на інтерв’ю, коли повернулася до Києва і працювала на радіо «Свобода».

«Я думаю, що вони вже тоді придивлялися до людини, яка може працювати з ним. Можливо, вони зондували мене. І це інтерв’ю, мабуть, було пробним. Думаю, вони хотіли на мене подивитися… Інтерв’ю він мені дав, ми проговорили 4 години», – розповіла колишній радник президента.

Вона визнала, що люди неоднозначно сприйняли її приєднання до команди Януковича.

«Люди завжди сприймають дивно ті рішення, які є іншими, ніж вони собі уявляють. Люди керуються стереотипами, як правило. Був стереотип журналістки радіо «Свобода», яка відкрито виступала проти чинного тоді режиму. І раптом ця журналістка йде працювати в саму середину того режиму. Звичайно, люди сприйняли це неоднозначно. Але немає нічого більш цікавого, ніж потрапити в те середовище і спробувати зрозуміти, яке ж вона насправді», – стверджує Герман.

Позначки:
90