Герман припускає, що у проблемних округах потрібні перевибори

Акценти
3 Листопада 2012, 23:56

"Взагалі такі вибори треба визнавати недійсними у цих округах, робити перевибори. Нехай ідуть порядні люди в кандидати", – заявила Герман.

За її словами, у цьому випадку потрібно, щоб люди зробили свій вибір, та усвідомили раз і назавжди, що "так не буде – що кожен, хто намагатиметься таким способом потрапити до парламенту, до парламенту не потрапить". "І влада підтримає тут людей", – запевнила Герман.

Вона висловила переконання, що ті, хто застосовує силу, повинні понести покарання. "Потрібно підтримувати людей, які хочуть захистити свій вибір. А тих, хто віддає злочинні накази, потрібно карати з усією суворістю закону", – заявила вона.

Водночас, за словами Герман, у всіх подіях потрібно ретельно розібратися та з'ясувати всі деталі.  "Потрібно побачити, хто є причиною цього, хто віддавав ці накази, як усе це відбувалося. Потрібно об'єктивно на все це подивитися, з'ясувати і йти вперед", – заявила вона.

Як повідомлялось, наразі  підрахунок голосів за партії затримують окружкоми 3 областей та Києва. Результати мажоритарників рахують ще на 5 округах.

Раніше заступник голови ЦВК заявила, що прогнозує перевибори у проблемних округах. "Я не виключаю, що ми(ЦВК-ред.) не будемо встановлювати результати в одномандатних округах, де результати встановлюються з "Беркутом", сльозогінним газом, тобто не у спосіб, передбачений законом. Я думаю, що у таких округах, де знищено виборчу документацію, необхідно проводити повторне голосування", – сказала Жанна Усенко-Чорна.

90