За її словами, керівництво країни могло б підвищувати свій рейтинг за рахунок кредитів Заходу, однак замість цього чиновники вирішили здійснювати реформи.
«Так, важко. Так, буде ще важче. Але в результаті ми виведемо Україну на новий виток розвитку. Ми повернемося до інтенсивного економічного розвитку», – сказала Герман.
Вона стверджує, що влада не буде розганяти мітинги населення «солдатами, танками і бомбами, як в арабському світі».
«Суспільство має можливість і право в нашій країні вільно висловлювати свою думку. І держава слухає, і президент приймає заходи. Вийшли на мітинги працівники освіти, і по ньому було рішення уряду про збільшення зарплат на 20%», – запевнила чиновниця.
За її словами, жити важко сьогодні не тільки в Україні, а й в усьому світі.
«Я не знаю жодної країни у світі, де немає ні однієї акції протесту. Люди незадоволені, тому що посткризовий світ важкий. Жити простій людині важко. Зарплати маленькі, ціни ростуть, на продовольство, на товари широкого споживання в усьому світі, у всіх країнах … Україна не виключення», – сказала Герман.
«Ми робимо реформи, складні реформи, які змушені зробити, жертвуючи своїм добрим ім'ям, своїм рейтингом, натикаючись на невдоволення людей. Але ми змушені це зробити, щоб ті, хто прийшли після нас, йшли вперед, а не тупцювали на місці», – додала вона.
За словами Герман, Партія регіонів розробила програму реформ на 10 років. Друга частина цієї програми буде реалізована, «якщо люди знову довірять нам владу».
Як повідомлялось, нещодавно директор Центру економічного розвитку Олександр Пасхавер пояснив, що заслуги нинішнього уряду, про яку заявляв Микола Азаров, у стабілізації фінансового становища в Україні не має.
Як повідомлялось, Партія регіонів назвала ознакою відновлення економіки країни те, що 16 депутатів-регіоналів потрапили в топ-200 найбагатших українців.
Нагадаємо, згідно з рейтингом тижневика «Фокус», кількість доларових мільйонерів в Україні збільшилася з 8-ми в минулому році до 21-го в нинішньому. Загальний стан 21 мільярдера оцінюється майже в $ 58 млрд. Коли видання вперше оцінювало активи найбагатших українців, їх сотня «важила» $ 70 млрд. Для порівняння, видаткова частина Держбюджету-2011 складає 321,92 млрдгрн або $ 40 млрд.
Раніше американський журнал Forbes оприлюднив список мільярдерів, у який потрапили восьмеро українців.