Герега збирає нелегітимну Київраду для перерозподілу 130 млн грн

23 Грудня 2013, 09:42

Герега наголосила, що у порядку денному лише п’ять проектів рішень. Вони стосуються вирішення бюджетних питань, приведення деяких нормативних актів у відповідність до змін у законодавстві та прийняття звернення депутатів Київради до киян.

«Від депутатів міськради кияни чекають насамперед вирішення господарських і фінансових питань. Тому наша головна мета – виконати соціальні гарантії та забезпечити розвиток міста» , – сказала Герега.

Вона пояснила, що зміни до бюджету та Програми економічного і соціального розвитку Києва на 2013 рік стосуються виділення 130 млн. грн на заробітні плати працівникам бюджетних установ. Ці гроші місто отримало у вигляді дотації з державного бюджету. 58,1 млн. грн депутати планують спрямувати на виплату надбавок працівникам закладів освіти та охорони здоров’я.

«Ми просто не маємо морального права напередодні Нового року залишити вчителів та медиків, соціально незахищені верстви населення без грошей, не виплатити надбавки, які міська влада їм обіцяла. Політика політикою, але хтось повинен дбати про людей», – зазначила Герега.

Як сказано в розпорядженні секретаря Київради Галини Гереги, пленарне засідання сесії Київради буде проведене  в приміщенні Солом'янської райдержадміністрації  о 9.00.

Як повідомлялось, 9 грудня Київрада звернулася до Печерського райсуду з позовом щодо заборони учасникам Майдану пересуватися центром міста.

Нагадаємо, раніше КМДА звернулася до Окружного адміністративного суду міста Києва з проханням заборонити проведення масових акцій на Майдані Незалежності, Європейській площі, а також біля центральних органів державної влади у період з 1 грудня до 7 січня.