Герега підтримує мирний протест на Майдані, але просить його не заважати “хазяям” Києва

24 Грудня 2013, 11:42

"Ми підтримуємо киян, які виходили на мирні акції протесту і продемонстрували свою небайдужість", – йдеться у зверненні.

Водночас депутати звинуватили протестувальників в протизаконних діях.

"Захоплення будівель державних установ, руйнування комунальної власності, порушення санітарних норм, транспортні незручності аж ніяк не відповідають ані європейським, ані загальнолюдським цінностям", – обурюються в Київраді.

При цьому депутати переконані, що на Майдані зібралися українці з інших міст.

"Гості міста, що перебувають у його центрі, мають відчувати гостинність киян, але не створювати їм проблем. Ми раді всім гостям, але треба поважати і хазяїв, не заважати їм жити спокійним життям", – йдеться у зверненні.

"Ми захищаємо інтереси всіх наших виборців, всіх киян – як і тих, які хочуть проводити мирні акції протесту, так і тих, які прагнуть жити у комфортному місті, а не на барикадах", – йдеться у зверненні.

Як повідомлялось, сьогодні депутати нелегітимної Київради 24 грудня проводили виїзне засідання в Солом'янській райдержадміністрації.

Опозиціонери зірвали засідання Київської міської ради.

Після цього Герега заявила, що столичні бюджетникине отримають зарплату за останні два місяці, тому що у неї немає умов для роботи.