Герега передумала визнавати програш і пропонує перерахувати бюлетені на всіх дільницях ОВК №215

31 Жовтня 2012, 12:49

Про це повідомив довірена особа Герега Петро Ковтун, передає ЛІГАБізнесінформ.

За словами Ковтуна, протягом останньої доби представники Іллєнко чинили фізичний і моральний тиск на членів окружної виборчої комісії.

"10 членів ОВК вимушені були забарикадуватися у маленькому кабінеті від нападок представників Свободи. У цей же самий час інші члени ОВК розкрили архів і виробляли маніпуляції з бюлетенями. В цих умовах не можна визнати демократичною процедуру підрахунку голосів. Справа дійшла до того, що при підписанні підсумкового протоколу Ільєнковці фізично заблокували доступ до приміщення ОВК для більшості членів. Внаслідок рішення було оголошено в 4:00 ночі головою ОВК в присутності 5 членів ОВК та спеціально запрошених "журналістів", – йдеться в заяві.

Нагадаємо, раніше секретар Київради Галина Герега заявила, що готова визнати результати виборів по 215 округу міста Києва.

Як повідомлялось, голова ОВК округу № 215 о 4:00 оголосила переможцем виборів представника ВО «Свободи» Андрія Іллєнко, який отримав 33,14% голосів. За секретаря Київміськради Галину Герегу проголосувало 32,95% виборців.

Раніше ОВК завершила перерахунок голосів і оформила протокол по 244 ДВК. Згідно з новим протоколом Галина Герега отримала 427, кандидат від ВО «Свобода» Андрій І Іллєнко – 538.

Під час перерахунку голосів будівля ОВК була повністю заблокована.

Раніше на цьому окрузі сталися сутички між представниками ВО "Свободи" і міліцією, а пізніше між "свободівцями" та невідомими молодиками.