Геращенко закликала лідерів фракцій засудити штурм Жовтневого палацу

18 Грудня 2017, 12:37

У понеділок, 18 грудня, перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко закликала лідерів парламентських фракцій зробити спільну заяву стосовно штурму Жовтневого палацу мітингарями так званого "маршу за імпічмент". Про це вона сказала на погоджувальній раді керівників фракцій і голів.

"Мені здається, що також буде не справедливо, якщо ми з вами зробимо вигляд, що не помічаємо тих подій, які відбулися у неділю, коли під загрозу вперше були поставлені життя і здоров'я простих громадян України через по суті терористичні дії певних, у тому числі й народних депутатів України, і інших так званих політиків поблизу Жовтневого палацу. Це та ситуація, яка потребує консолідованої політичної заяви від ВР, що ми це засуджуємо", – заявила вона.

За словами Геращенко, посольства західних країн заявили про неприпустимість змішування права на мирний протест і права на мирне життя громадян.

Нагадаємо, у Києві в неділю, 17 грудня, сталися сутички між учасниками так званого "Маршу за імпічмент" та правоохоронцями біля Жовтневого палацу. Червоний Хрест повідомив про постраждалих.

Раніше повідомлялося, що поліція відкрила два кримінальні провадження за фактом сутичок між мітингарями і правоохоронцями біля будівлі Жовтневого палацу.