Геращенко уточнила дані про зниклих безвісти у зоні АТО

8 Серпня 2016, 19:29

У зоні проведення антитерористичної операції зникли безвісти 498 осіб, з них 345 – цивільні. Про це написала перший заступник голови Верховної Ради України, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

"Ми працюємо, аби для всіх родичів заручників і для рідних зниклих безвісти були добрі новини (зниклих безвісти зараз – 498 осіб, з них 345 – цивільні )… Це дуже важкий процес. І ми постійно, в т. ч. під час наших особистих зустрічей, інформуємо про ті деталі, які можна розказати", – написала вона.

За словами віце-спікера ВР, допомогти близьким заручників народні депутати могли б, ухваливши закон про виплати їх родинам, проте закон не прийнятий.

"Чим би могли допомогти родинам заручників народні депутати? Як мінімум, прийняти закон про виплати родинам заручників, який я благала поставити в останній сесійний тиждень липня. На жаль, через безлад в залі і заблоковану трибуну цього не відбулося. Спробуємо проголосувати цей важливий для родин заручників закон у перший тиждень вересня", – зазначила Геращенко.

Нагадаємо, в доповіді Управління ООН з прав людини від 3 червня повідомлялось, що від початку конфлікту на Донбасі загинули 9 тис. 371 осіб і 21 тис. 523 були поранені.