Геращенко розповіла, кого Україна готова обміняти на Сенцова та Кольченка

2 Квітня 2018, 15:53

Перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко під час брифінгу заявила, що у Мінську 4 квітня на засіданні робочої групи обговорюватиметься питання про звільнення українських заручників, незаконно утримуваних у російських в'язницях. Про це повідомляє УНІАН.

 

Зазначається, що одне з питань, яке буде розглянуте в Білорусі – це звільнення заручників.

 

“Українська сторона робить все для того, щоб якнайшвидше відбулася наступна хвиля звільнення заручників”, – зауважила вона. 

 

За її словами, Україна залишається на принциповій позиції щодо звільнення “бранців Кремля”.

 

“Українська сторона готова передати тих 20 росіян, які утримуються в українських тюрмах за порушення українського законодавства і участь у війні задля того, щоб звільнити Олега Сенцова, Олександра Кольченка та інших наших бранців”, – підкреслила Геращенко.

 

Крім того, вона відзначила, що Україна розраховує на підтримку міжнародних партнерів, адже наразі немає волі РФ для вирішення даного питання.

 

Наголошується, що на мінській групі також обговорюватиметься питання про порушення режиму тиші під час “весняного перемир’я”. 

 

Нагадаємо, 30 березня лідер проросійського руху "Український вибір" Віктор Медведчук заявив, що самопроголошені республіки "Л/ДНР" включили п'ятьох "екс-беркутівців", яких звинувачують у масовому розстрілі на Майдані, у список на обмін полоненими. За його словами, ватажки "Л/ДНР" повідомили, що не погодяться проводити обмін без можливості отримати "беркутівців".