Геращенко підтвердила готовність сторін щодо обміну полоненими до новорічних свят

4 Грудня 2017, 13:53

Представник України в гуманітарній підгрупі переговорної групи в Мінську Ірина Геращенко повідомила, що сторони підтвердили готовність обміну заручниками із представниками ОРДіЛО  до новорічних свят. Про це вона сказала в понеділок, 4 грудня.

"Українська сторона зробила всі необхідні пропозиції для того, щоб розблокувати звільнення заручників і дійсно на минулій зустрічі в Мінську була підтверджена готовність усіх сторін здійснити таке звільнення до новорічних і різдвяних свят. Мова йде про те, що якщо нічого не зірветься, ми 74 звільнимо наших героїв і героїнь", – заявила вона.

За словами Геращенко, українська сторона напрацьовує можливі варіанти для звільнення всіх інших громадян України, яких незаконно утримують на окупованих територіях.

Чергове засідання гуманітарної підгрупи мінської контактної групи заплановано на 5 грудня.

Як повідомлялося, 29 листопада під час засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську було досягнуто домовленості щодо обміну заручниками.

Нагадаємо, раніше в СБУ заявили, що Україна на законних підставах готова обміняти 306 полонених бойовиків на 74 українських полонених на Донбасі.

Також зазначимо, що 16 листопада  перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко повідомила, що на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, а також у Російській Федерації збільшилась кількість українських полонених.