Геращенко оприлюднила документи, які розкривають деталі заборони її в’їзду в Росію

21 Березня 2016, 12:42

Повідомлення про заборону в’їзду до Росії народному депутату України Ірині Геращенко, яка прямувала на суд до льотчиці Надії Савченко, датоване 8 березня. Про це Геращенко написала у Facebook.

Також, за словами нардепа, в акті про її затримання також стоїть дата 8 березня, хоч відбулося це 21 березня.

«Тобто, ця провокація була запланована раніше, ще напередодні останнього судового засідання Надії», – розповіла Геращенко й уточнила, що коли російський прикордонник побачив помилку, то почав вимагати від неї перепідписати документ, проте вона відмовилася.

«Розцінюю цю ФСБ-шну кремлівську провокацію не просто як порушення всіх дипломатичних правил і моїх прав як члена ПАРЄ, але і як перешкоджання моїй діяльності в рамках Мінськоі гуманітарної підгрупи», – написала Геращенко

За її словами, МЗС готує ноту, а українська делегація в ПАРЄ готує заяву і протест проти таких дій. 

«Я вже іду додому, дякую нашим прикордонникам і воякам, що допомогають. Питання мого не допуску до Надіі я вже 23 березня буду ставити в Мінську, під час роботи групп», – повідомила нардеп.

Нагадаємо, народного депутата Ірині Геращенко, яка у складі делегації українських нардепів прямувала у Донецький суд РФ на оголошення вироку Надії Савченко, не пустили в Росію та заборонили їй в'їзд до 2021 року.