Геращенко назвала поїздку Аграмунта до Сирії “похороном і знищенням ПАРЄ”

4 Квітня 2017, 23:53

Поїздка президента ПАРЄ Педро Аграмунта до Сирії є нічим іншим, як знищенням Асамблеї. Про це заявила перша заступниця спікера Верховної Ради України Ірина Геращенко у Facebook, відреагувавши на спільне фото Аграмунта із депутатом Держдуми РФ Лєонідом Слуцкім та президентом Сирії Башаром Асадом.

«За два тижні до хімічної атаки в Сирії російські депутати і їхній вірний Аграмунт приїхали в Сирію на російському військовому літаку… В мене прохання до української діаспори, особливо в Іспанії, до активістів, які щодня спілкуються з західними посольствами і ЗМІ і борються з корупцією – поборіться і з європейською корупцією, так само активно і з надривом! Розмістить це фото в соцмережах», – написала Геращенко, опублікувавши фото з Twitter російського посадовця.

«Це фото з твітера Слуцького, він в Держдумі відповідає за приручення і лояльність європейських політиків. Прєуспєл», – зазначила Геращенко.

«Максимально розмістіть в фб і твітері, в усіх можливих іспанських і європейських ЗМІ, покажіть всім посольствам і всім західним партнерам з одним питанням – що це? Це не зрада цінностей? Це не корупція? Це не похорон і знищення ПАРЄ? Це не ключова загроза демократії? З цим хтось, окрім України, збирається боротися? Чи тільки занепокоєння?», – додала вона.

 

Як повідомлялося, Україна, Данія та Польща підписали заяву делегацій в Парламентській асамблеї Ради Європи, в якій засуджується поїздка глави Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунта до Сирії.

Раніше в українській делегації в ПАРЄ заявили, що бажають дізнатися, хто фінансував поїздку президента асамблеї в Сирію на запрошення російських депутатів.

Нагадаємо, в минулому році президент ПАРЄ Педро Аграмунт виступив з ініціативою повернути Росію до Асамблеї. Після цього в ПАРЄ розвивають контакти з російськими депутатами та розглядають можливості внесення змін до регламенту ПАРЄ, що дозволять гарантувати повернення Росії до сесійної зали.

98