Гео Лероса виключили з фракції «Слуга народу»

1 Вересня 2020, 19:11

Фракція партії «Слуга народу» виключила зі своїх лав народного депутата Гео Лероса, який у березні опублікував скандальні «плівки Єрмака». Про це політсила повідомила у Facebook 1 вересня.

 

 

«За результатами збору підписів більшістю голосів народних депутатів ухвалено рішення про виключення Лероса Гео Багратовича з числа членів фракції політичної партії «Слуга Народу» у Верховній Раді України», – йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, 29 березня народний депутат Гео Лерос опублікував відео, де людина з голосом, схожим на голос брата очільника Офісу президента Андрія Єрмака – Дениса Єрмака, нібито обговорює кадрові призначення за гроші.

 

Андрій Єрмак відповів, що звернеться до Служби безпеки та Держбюро розслідувань.

 

30 березня Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо можливого зловживання впливом за зверненням Лероса.

 

За заявою Андрія Єрмака ДБР порушило кримінальну справу за ознаками низки кримінальних правопорушень – зокрема, шахрайства; втручання у діяльність державного діяча, вчиненого особою з використанням свого службового становища; розголошення державної таємниці, що спричинило тяжкі наслідки; перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу.

 

В ОП заявили, що «розмови на оприлюднених плівках не мають стосунку до реального життя».