Генштаб ЗСУ надав ДБР доступ до стратегічних документів

13 Листопада 2019, 12:22

Представники Генштабу Збройних сил України, які мають доступ до Стратегічного плану застосування ЗСУ, надали пояснення та окрему інформацію співробітникам Державного бюро розслідувань на виконання рішення Печерського суду. Про це у середу, 13 листопада, повідомляє прес-служба Міноборони.

 

 

“Повідомляємо, що Генеральний штаб Збройних Сил України опрацював ухвалу Печерського районного суду м. Києва про надання доступу до Стратегічного плану застосування ЗС України. Ухвалу опрацьовано із суворим дотриманням вимог законодавства України з питань охорони державної таємниці. Допущені до Плану посадові особи, в межах повноважень, надали пояснення та окрему інформацію співробітникам Державного бюро розслідувань, які визначені ухвалою Печерського суду і мають відповідну форму допуску до державної таємниці та зобов’язання щодо її збереження перед державою”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 11 листопада Печерський районний суд ухвалив рішення надати допуск слідчим ДБР до Стратегічного плану застосування Збройних сил України.

 

Водночас народний депутат Михайло Забродський заявив, що відповідне рішення загрожує нацбезпеці України.