Генштаб: У Дебальцевому загинуло 19 військових, 135 поранили

4 Березня 2015, 10:28

У результаті бойових дій на Дебальцевському плацдармі загинуло 19 українських військовослужбовців, дев`ять потрапили у полон.  Про це 4 берехзня на брифінгу заявив виконуючий обов'язки спікера Генштабу Збройних сил України Владислав Селезньов.

"Під час проведення планової операції з виведення трьох тисяч українських військових  з району Дебальцевського  плацдарму Україна втратила 19 воїнів, доля ще 12 солдат уточнюється", – поінформував Селезньов.

Він також повідомив, що внаслідок боїв 135 військових отримали поранення, наразі їм надається кваліфікована медична допомога.

Крім того, 9 бійців потрапили у полон бойовиків.

За даними речника Генштабу, на даний момент частина військових, які захищали Дебальцеве, відправлені у відпустки,  решта продовжують службу на підготовлених позиціях, розташованих на новому оборонному рубежі плацдарму.

Читайте також: Дебальцевський щоденник. «Град на балконі»

Як повідомлялося 20 лютого, було відомо про 110 військових із Дебальцевого полоні бойовиків. 31 вважалися зниклими безвісти.

Нагадаємо, 19 лютого повідомлялося, що сили АТО повністю залишили Дебальцеве.

Того ж дня речник генштабу Владислав Селезньов повідомив, що доля 82 українських військових, які були на Дебальцівському плацдармі, невідома, а 93 бійці – потрапили у полон.

Читайте також: Дебальцевський плацдарм: хроніка боїв (оновлюється).