Генштаб: танки відступили від позицій 40-го батальйону під Дебальцевим

16 Лютого 2015, 11:20

Ситуація у районах дислокації 40-го батальйону Міноборони є складною, але контрольованою українськими військовими. Про це повідомили у прес-службі Генштабу.

"Ситуація в районах дислокації батальйону "Кривбас" залишається динамічною. Командування перебуває на прямому зв'язку з особовим складом, який несе службу на опорних пунктах навколо міста Дебальцеве Донецької області", – зазначили у повідомленні.

Згідно з текстом, по бойовиках застосували артилерію.

"У відповідь на атаки бойовиків по позиціях батальйону була застосована артилерія. Танки бойовиків були змушені відступити. Отримавши відсіч, бойовики вирішили перейти до психологічного тиску на бійців, вимагають скласти зброю та здатись. Обстановка керована, сили АТО готові до відбиття атак. Можливість доставки боєприпасів і продовольства на ці позиції існує", – додали у тексті.

Як повідомлялось у ЗМІ, бойовики пред'явили 40-му батальйону в Дебальцевому ультиматум до 23:00 15 лютого. Цю інформацію пізніше підтвердили у Генштабі.

За словами військових, єдине, що їх може врятувати – приїзд місії ОБСЄ на позиції батальйону. Місія зможе доповісти про реально ситуації керівництво країни і ЄС, і допомогти організувати евакуацію поранених і тіл убитих.

Як відомо, представники ОБСЄ мали прибути в Дебальцеве в розташування 40-ки сьогодні вранці, однак їх досі немає.

Раніше представник "Міноборони "ДНР" Едуард Басурін заявив, що бойовики не будуть дотримуватися перемир'я у Дебальцевому.

"Звичайно, ми можемо відкрити вогонь (по Дебальцевому). Це наша територія", – заявив Басурін.