Генштаб спростував оточення бази “Правого сектору”

29 Квітня 2015, 12:32

У Генеральному штабі Міністерства оборони України спростували оточення бази добровольчих формувань "Правого сектора" у Дніпропетровській області. Про це повідомила прес-служба Генштабу.

"У Дніпропетровській області тривають навчання підрозділів Високомобільних десантних військ Збройних сил України. Всі заяви, які зараз поширюються мережею Інтернет щодо ситуації в Дніпропетровський області, покликані підвищити градус напруги в суспільстві і можуть бути передумовами для збройних провокацій на території України напередодні травневих свят", – йдеться в повідомленні.

У Генштабі розповіли, що ввечері 28-го та вранці 29-го квітня відбулися телефонні розмови між начальником Генерального штабу генерал-полковником Віктором Муженко і лідером "Правого сектора" Дмитром Ярошем. Сторони обговорили питання, серед яких були і виконання попередніх домовленостей щодо взаємодії та інтеграції українського Добровольчого корпусу ЗСУ.

"Позиція Генерального штабу Збройних сил України залишається незмінною. Всі збройні формування на території України повинні бути легальними і підкорятися Збройним силам України або іншим державним силовим структурам", – підкреслили у відомстві.

Зазначимо, що в "Правому секторі" заявили, що ситуація навколо бази окремого батальйону ДУК ПС не змінилася. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив прес-секретар "Правого сектора" Артем Скоропадський. За його словами, була зроблена одна спроба роззброїти бійців.

Нагадаємо, вчора лідер "Правого сектору" Дмитро Ярош повідомив, що підрозділи 95-ї аеромобільної та 25-й парашутно-десантної бригад намагалися заблокувати і роззброїти бійців "Правого сектору" на Дніпропетровщині. Сьогодні організація заявила, що пікетуватиме Адміністрацію президента, щоб попередити провокацію проти добровольців.