Генштаб пообіцяв притягнути до відповідальності військових, які п’яними охороняли склад з боєприпасами

29 Вересня 2017, 12:58

Військовослужбовці, які перебували на території військової частини у стані алкогольного сп'яніння, будуть притягнуті до відповідальності. Про це заявили у Генеральному штабі Збройних Сил України у п'ятницю, 29 вересня.

"Відповідно до наказу начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України, Головне управління Військової служби правопорядку Збройних Сил України проводить розслідування щодо підполковників П. та Г., відносно яких 28.09.17 складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 3 ст. 172.20 КУпАП “Розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв або вживання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів військовослужбовцями під час виконання обов’язків військової служби або появи таких осіб на території військової частини”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що вказані військовослужбовці вважаються такими, що виконували обов’язки військової служби та вчинили військове адміністративне правопорушення.

"За результатами службового розслідування буде прийнято рішення відповідно до чинного законодавства. На час проведення розслідування вищезазначених посадових осіб, які належать до командного складу військової частини, відсторонено від виконання службових обов’язків. Службові особи, дії або бездіяльність яких сприяли вчиненню правопорушення, будуть притягнуті до дисциплінарної відповідальності", – додали у Генштабі.

Нагадаємо, в одній із військових частин правоохоронці затримали двох офіцерів у нетверезому стані, які охороняли склад з боєприпасами для ракет "Точка-У".