Генсек НАТО заявив, що Захід уже реагує на агресивну поведінку Росії

6 Березня 2018, 10:30

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Захід застосовує заходи у відповідь на агресивну поведінку Росії. Про це він сказав 5 березня під час візиту до Іраку, передає Reuters.

 

За словами Столтенберга, заява президента РФ Владіміра Путіна щодо розробку нових ядерних озброєнь вписується в лінію поведінки Москви останніх років, а тому "НАТО здійснює найпотужніше посилення нашої колективної безпеки з часів "холодної війни".

 

Водночас Столтенберг висловив сподівання, що цього разу вдасться уникнути нової гонки озброєнь між Росією та країнами Заходу.

 

"НАТО не хоче нової "холодної війни". Ми не хочемо нової гонки озброєнь", – наголосив він.

 

Крім того, Столтенберг додав, що Альянс не вдається до дзеркальних дій у відповідь на кроки з боку Росії за принципом "ракету на ракету, зброю на зброю".

 

Нагадаємо, речниця МЗС України Мар'яна Беца у рамках послання президента РФ Владіміра Путіна до Федеральних зборів заявила, що Росія погрожує ядерними ударами.

 

Так, 1 березня Владімір  Путін оголосив послання до Федеральних зборів РФ. Він заявив, що Російська Федерація створила новітню зброю, зокрема крилату ракету з надпотужною ядерною установкою, невразливу для ПРО і ППО, підводний безпілотник, новітню лазерну зброю.

 

Своєю чергою міністерство оборони США повідомило, що не здивоване заявами президента Росії Владіміра Путіна щодо нової ядерної зброї та наголосило, що американські військові готові захищати свою країну.