Генпрокуратура завершила досудове слідство щодо Власенка

12 Листопада 2013, 22:55

"Генеральна прокуратура України ухвалила рішення про завершення досудового слідства у кримінальному провадженні за підозрою Власенка у скоєнні насильницьких дій щодо колишньої дружини Наталії Окунської", – заявили у відомстві.

У ГПУ додали – рішення про завершення досудового слідства слідчий прийняв з урахуванням того, що всі необхідні слідчі дії в рамках кримінального провадження виконані.

Зокрема, за інформацією прес-служби, слідству бракувало для завершення розслідування свідчень самого Власенка, які наразі отримані

"Про прийняте рішення Власенко та його адвокат проінформовані сьогодні (у вівторок) у присутності понятих", – зазначили в Генпрокуратурі.

Тепер Власенко та його захист мають право ознайомитися з матеріалами кримінального провадження, які налічують 11 томів.

Між тим, у прес-службі "Батьківщини" повідомили, що 12 листопада Власенко залишив будівлю ГПУ на початку одинадцятої вечора після тривалого допиту.

На виході він повідомив, що він знову отримав повістку про виклик на 13-те листопада для проведення слідчих дій.

"Завтра о 14:00 ми проводимо тут чергові абсолютно абсурдні слідчі дії в цій сфальсифікованій кримінальній справі" , – заявив Власенко.

"Ви бачили, що нас сьогодні тримали до початку одинадцятої вечора, що теж заборонено законом, і сподіваємося, що завтра ми спробуємо хоч якось поставити прокуратуру в рамки закону", – підкреслив захисник Тимошенко.

Нагадаємо, 11 листопада Сергія Власенка викликали на допит до головного слідчого управління Генпрокуратури, де вручили повідомлення про підозру у заподіянні тілесних ушкоджень своїй колишній дружині Наталії Окунській. Печерський райсуд Києва 12 листопада обрав Власенку запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 22 тисячі 940 гривень. Окрім того, захисник Юлії Тимошенко має здати закордонний паспорт.

Згодом у Генеральній прокуратурі пояснили, що раніше Власенку не обирали запобіжного заходу, оскільки для цього  не було підстав.