Генпрокуратура взялась за „житлові” оборудки Присяжнюка

16 Травня 2014, 21:40

"Встановлено, що перебуваючи на посаді міністра, екс-посадовець надав згоду на вилучення з державної власності нежитлових приміщень загальною площею понад 500 кв м по вулиці Хрещатик, 24, які були надані для розміщення апарату Мінагрополітики та, відповідно до закону, не підлягали приватизації", – повідомляє прес-служба.

Як зазначається, у подальшому на підставі неправомірного розпорядження тодішній керівник регіонального відділення ФДМУ в місті Києві незаконно підписав договір купівлі-продажу цього майна з комерційною структурою, яка, за даними слідства, була створена виключно для реалізації цієї злочинної схеми.

"Внаслідок таких дій державі завдано збитків на суму понад 13 млн гривень. Наразі колишнім високопосадовцям інкримінується вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу (зловживання владою або службовим становищем). Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває", – йдеться у повідомленні.

Як повiдомлялося, у квiтнi поточного року Присяжнюка було оголошено у розшук за підозрою у заволодінні коштами Аграрного фонду у сумі майже 540 мільйонів гривень, що були виділені державою для закупівлі об'єктів державного цінового регулювання цукру-піску.

Нагадаємо, наприкінці березня правоохоронці в рамках розслідування кримінального провадження про розкрадання бюджетних коштів провели обшуки в Міністерстві аграрної політики і житло посадових осіб. За даними міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, зокрема, у екс-міністра аграрної політики Присяжнюка вилучено 286 тис. дол., 659 тис. грн, кілька наручних годинників відомих іноземних брендів.