Генпрокуратура вирішила, що Тимошенко краще сидіти вдома

17 Червня 2011, 16:26

«Симптоматично, що факс з інформацією про відмову слідчого захисник Юлії Тимошенко отримав лише о 14.03, вже після публічних коментарів Генпрокурора на цю тему. Тобто рішення про заборону слідчий Нечвоглод підписав після публічних заяв кума Януковича Пшонки. А це є черговим доказом того, що для слідчих ГПУ при прийнятті рішень визначальними є команди Януковича, а не норми закону», – заявляють у партії. 

Нагадаємо, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко отримала запрошення відвідати 21-22 червня сесію Парламентської асамблеї Ради Європи, яка відбуватиметься у Страсбурзі. Клопотання про поїздку до Страсбургу для участі в сесії ПАРЄ Юлія Тимошенко передала в Генеральну прокуратуру 14 червня.

Окрім цього, 15 червня вона подала у Генпрокуратуру клопотання про дозвіл на поїздку до Брюсселю для зустрічі з президентом Європарламенту Єжи Бузеком.

Нагадаємо також, що 17 червня Генпрокуратура передала до Печерського суду кримінальну справу за обвинуваченням Юлії Тимошенко у перевищенні службових повноважень при укладенні газових контрактів з Росією у 2009 році.

Президент Віктор Янукович побажав Юлії Тимошенко довести свою невинність у суді.