Генпрокуратура таки добилася від Ющенка аналізів

9 Червня 2011, 15:47

"До мене звернувся екс-президент Ющенко кілька днів тому і написав звернення, у якому повідомив, що він готовий піти на додаткову експертизу, що перед ним ставить слідство", – сказав Пшонка.

Він зазначив, що тому що Ющенко готовий піти на такий крок, то кримінальна справа буде далі розслідуватися.

Разом з цим генпрокурор зазначив, що Ющенко не пояснив чому він не давав такої угоди раніше.

Нагадаємо, у травні Ющенко заявляв, що в Генеральній прокуратурі була досягнута домовленість відпрацювати процедуру відбору його крові для повторної експертизи в справі про його отруєння.

Раніше Генпрокуратура допустила закриття справи про отруєння Ющенка у разі, якщо він повторно не надасть зразки своєї крові для аналізу.

У січні Ющенко заявив, що готовий надати наявну в нього пробу своєї крові зразка 2005 року для проведення її аналізу, але за умови, що ця експертиза буде проводитися і в українських, і в іноземних лабораторіях, щоб можна було порівняти її результати.

Перед цим генеральний прокурор Віктор Пшонка заявив про необхідність повторного аналізу крові Ющенко для об'єктивного розслідування кримінальної справи про його отруєння в 2004 році.

На сьогодні Генпрокуратура не має у своєму розпорядженні достатніх даних, які підтверджують факт навмисного отруєння діоксином Ющенк