Генпрокуратура підтвердила відновлення слідства проти Ківалова

26 Березня 2015, 20:38

Генеральна прокуратура України підтвердила відновлення слідства щодо позафракційного народного депутата Сергія Ківалова. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Одеської облдержадміністрації.

"Сьогодні, 26 березня, Генеральна прокуратура України направила відповідь на інформаційний запит. … де, зокрема, повідомлено, що 3 березня поточного року заступником генерального прокурора України досудове розслідування, яке було припинено 21 листопада 2014 року, відновлено", – йдеться у повідомленні.

Наразі слідство триває, проводяться слідчі дії, Ківалова перевіряють на причетність до вчинення кримінального правопорушення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що голова Одеської ОДА Ігор Палиця дав свідчення у Генпрокуратури у справі, відкритій за його заявою, проти депутата Сергія Ківалова.

Як відомо, у серпні 2014 року, Палиця також звертав увагу на зв`язок між Ківаловим та засудженим за сепаратизм Антоном Давидченком, який, начебто, був задіяний у передвиборчому штабі Ківалова на виборах у 2012 році.

96