Генпрокуратура передала в суд справу підозрюваного в корупції заступника голови Держпраці

30 Вересня 2016, 14:40

Генеральна прокуратура завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою першого заступника голови Державної служби України з питань праці Михайла Бардонова у корупції. Про це повідомила прес-служба ГПУ.

Бардонову інкримінують ч. 4 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Досудове розслідування встановило, що Бардонов у період з травня по червень 2016 року вимагав та одержав від директора одного з суб’єктів господарювання хабар 200 тис грн за надання останньому необхідної дозвільної документації з метою повноцінної діяльності підприємства, шляхом використання наданої йому влади та службового становища.

Обвинувальний акт скерували до суду для розгляду.

Нагадаємо, першого заступника голови Державної служби України з питань праці Михайла Бардонова в липні затримали на хабарі. При обшуку в нього вилучили $153 тис., шість коштовних годинників та ювелірні вироби.  Було відкрите кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Після цього Кабмін усунув Бардонова від виконання обов'язків.