Генпрокуратура передала до суду справу про махінації з маслом Держрезерву

21 Червня 2011, 23:59

При цьому прес-служба не уточнює, співробітником якого з інститутів є обвинувачувана.

У ході досудового слідства Головним слідчим управлінням Служби безпеки України встановлено, що обвинувачувана в липні 2009 року, не виїжджаючи у відрядження, склала звіт про проведення організації і координації робіт з відбору вершкового масла, яке закладалося на відповідальне зберігання в Державний резерв на території однієї з компаній.

Слідством встановлено, що при цьому директором зазначеної компанії, проти якої також порушено кримінальну справу, з серпня 2009 року по лютий 2010 року в Державний комітет з державного матеріального резерву замість 1 тис. тонн вершкового масла вартістю 32 млн гривень було закладено 756,2 тонн спредів і жирових сумішей вартістю близько 12 млн гривень.

У такий спосіб Держкомрезерву було завдано збитків на суму понад 19,9 млн гривень.

Нагадаємо, 31 січня СБУ порушила проти колишнього голови Держкомрезерву Михайла Поживанова кримінальну справу. Його обвинувачують у розкраданні майже 35 млн гривень державних коштів. Цього ж дня його оголосили в розшук.

У травні Поживанов заявив, що МЗС та посол України в Австрії активно протидіють його спробам отримати політичний притулок у Австрії.