Генпрокуратура оскаржує в суді тендер на закупівлю 27 санітарних авто для МНС

1 Лютого 2011, 15:37

Зокрема, генпрокуратура вимагає визнання недійсною угоду від 12 листопада 2009 року, укладену з переможцем тендеру ТОВ «Лакшмі-Авто» і стягнення з підприємства на користь держави понад 21 млн грн. А також про визнання недійсним рішення тендерного комітету Міністерства охорони здоров’я від 12 грудня 2007 року щодо визначення переможця тендеру ТОВ «ІСС Україна» і стягнення з підприємства на користь держави понад 24 млн грн.

«Вказаний тендер було проведено із грубими порушеннями вимог чинного законодавства», – повідомляє прес-служба.

Нагадаємо, 18 січня Голова ГоловКРУ України Петро Андрєєв під час прес-конференції заявив, що згідно із договором між МНС і ТОВ «Лакшмі-авто» на поставку санітарних автомобілів в кількості 27 одиниць на суму 21 573 тис грн., вартість одного автомобіля складає 799 тис грн.

При цьому, заявив він, міжнародними експертами встановлено, що транспортні засоби були ввезені до України двома роками раніше компанією-підрядником ТОВ «ІCC Україна» через ряд посередників за ціною приблизно 242 тис грн. за автомобіль, тобто менш ніж одну третину ціни, яку сплатило МНС, незважаючи на два роки амортизації цих авто. Таким чином, закупівля автомобілів через посередників призвела до зайвих витрат коштів державного бюджету в сумі близько 15 мільйонів.