Генпрокуратура оголосила в розшук колишнього головного казначея країни

24 Грудня 2010, 13:45

Слюз інкримінують зловживання службовим становищем під час перебування на посаді голови Держказначейства за часів урядування Юлії Тимошенко, нагадав генпрокурор. “Зараз вона в розшуку”, – заявив Пшонка.

 

За його словами, Слюз порушує запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд і перебуває у невідомому місці.

 

“Ходіть на слідство, доводьте з адвокатом свою невинуватість. А тут порушена підписка про невиїзд, а в цьому разі закон вимагає однозначно змінити ситуацію на більш жорстку”, – стверджує генпрокурор.

 

За його словами, “деякі політики відверто зізнаються, що ховають її”. “Тому слідчий виніс процесуальні документи щодо тримання її під вартою, доставки до суду і арешту”, – заявив Пшонка.

 

За інформацією “Української правди”, Слюз на останніх місцевих виборах було обрано депутатом Хмельницької облради.

 

У квітні 2010 року Генпрокуратура порушила кримінальну справу стосовно екс-посадовців Держказначейства за ознаками зловживань, внаслідок яких двом учасникам конкурсу з приватизації Одеського припортового заводу не повернули заставу.

 

Як заявив голова Фонду державного майна України Олександр Рябченко, заставні гроші учаснику конкурсу з приватизації ВАТ «Одеський припортовий завод» компанії «Нортіма» фонд поверне наступного року.