Генпрокуратура оголосила про підозру екс-міністру МВС Захарченку

4 Серпня 2015, 16:26

4 серпня Генеральна прокуратура України склала повідомлення про підозру колишньому Міністру внутрішніх справ України Віталію Захарченку. Про це інформує прес-служба ГПУ.

Підозра стосується одержання неправомірної вигоди в розмірі 1,2 млн грн, що є особливо великим розміром, за сприяння у здійсненні безперешкодної незаконної господарської діяльності фіктивних суб’єктів господарської діяльності, які створювались з метою ухилення від сплати податків підприємствами реального сектору економіки та надання послуг з конвертації безготівкових коштів у готівку для подальшої легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом.

Дії Захарченка кваліфіковано за ч. 5 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Розслідування триває, перевіряється законність джерел походження іншого майна та грошових коштів Захарченка та його родини.

Рекомендуємо до прочитання: Поплічники Януковича у розшуку: від службового підроблення до масових убивств.

Як повідомлялося, раніше, за словами чинного міністра МВС, проти Захарченка відкрили провадження за постачання зброї «тітушкам».